logoga reklaamkingid

Reklaamkinkide uuring

Meie kliendiküsitlus on läbi saanud ja suur heameel on tõdeda, et te olite kõik väga abivalmid ning saime küllaga väärt infot. Suur tänu veel kord kõigile vastajatele! Kodulehte puudutava tagasiside võib kokku võtta järgnevalt… Reklaamkingituse otsimisel: a) vaadatakse tooteid kodulehelt (58,5%) b) eelistatakse projektijuhi valikut e-kirjaga (50,9%) c) külastatakse näidiste saale (30,2%) d) peetakse oluliseks […]

Meie kliendiküsitlus on läbi saanud ja suur heameel on tõdeda, et te olite kõik väga abivalmid ning saime küllaga väärt infot. Suur tänu veel kord kõigile vastajatele!

Kodulehte puudutava tagasiside võib kokku võtta järgnevalt…

Reklaamkingituse otsimisel:
a) vaadatakse tooteid kodulehelt (58,5%)
b) eelistatakse projektijuhi valikut e-kirjaga (50,9%)
c) külastatakse näidiste saale (30,2%)
d) peetakse oluliseks kodulehel tellimise võimalust, e-poodi (18,5%)

Motivatsioon Kinkstoni kodulehte külastada tekib nii:
a) vajaduspõhine kingiotsing (58,5%)
b) kõikide toodete seast uute ideede ammutamine (50,9%)
c) kindla toote otsimine a la kruus, rätik, vihmavari (45,3%)
d) uuritakse teatud valdkonna tooteid (33,3%)

Kodulehel soovitakse näha:
a) seni tehtud töid (63,5%)
b) mitme sarnase toote võrdlust (63,5%)
c) harivat infot trükkimise kohta, valdkonnaspetsiifilisi artikleid (53,8%)
d) tootele logo paigutamise variante (51,9%)
e) huvitavate toodete salvestamise võimalust (46,2%)

Nagu lubatud sai, siis loosisime välja ka Kinkstoni logoga tooteid. Seekord naeratas õnn Kristinale ja Katrinile, kellele fortuuna kinkis kõrvaklapid. Rita saab omale praktilise trennikoti, millel on eraldi sahtel jalanõude jaoks. Epp võib edaspidi oma hommikukohvi juua meie uhkest termokruusist ning Kerli naudib muusikat tulevikus Bluetooth kõlari kaudu. Palju õnne teile, võtame võitjatega varsti ühendust!

Kui loosiõnn seekord ei naeratanud, siis meil on juulis käimas natuke personaalsemad intervjuud, mille käigus soovime teada teie harjumusi reklaamkingituste otsimisel veebist. Nii saame oma kodulehel tulevikus teile paremat kasutajakogemust pakkuda. Väärtusliku aja ning info eest anname vastu Kinkstoni logoga kaunistatud tooteid. Kui soovid meie juurde lõunale tulla, siis palun anna teada oma müügiesindajale. Järgmiste kohtumisteni!

Veel artikleid

0 kommentaari