Kinkstoni suvepäevad Hiiumaal 2019

Kinkstoni suvepäevad Hiiumaal

Ettevõtluskeskkond on karm ja ellu jäävad vaid tugevamad. Uusi tippe tuleb turundajatel vallutada kogu aeg ning võidelda aastaringselt müügikasvu ja klientide rahulolu saavutamise nimel. Eriti torkab see silma ärikingituste valdkonnas. Suvel, mil mõned lausa kollektiivpuhkust peavad, hoolitsevad Kinkstoni päkapikud selle eest, et kõikide klientide tellitud logoga firmameened ikka õigeaegselt kohale jõuaks! Augusti lõpuks on enamasti […]

Ettevõtluskeskkond on karm ja ellu jäävad vaid tugevamad. Uusi tippe tuleb turundajatel vallutada kogu aeg ning võidelda aastaringselt müügikasvu ja klientide rahulolu saavutamise nimel.

Eriti torkab see silma ärikingituste valdkonnas. Suvel, mil mõned lausa kollektiivpuhkust peavad, hoolitsevad Kinkstoni päkapikud selle eest, et kõikide klientide tellitud logoga firmameened ikka õigeaegselt kohale jõuaks!

Augusti lõpuks on enamasti tikitud logoga pleedid ja rätikud, kuumpresstrükiga kandekotid, erikujundusega lehvikud ning Bluetooth-kõlarid jms juba laiali jagatud ja tekib mõõdukas hingetõmbepaus.

Nii käis Kinkstoni tiim peaaegu täies koosseisus 18-19.08.2019 Hiiumaal suvepäevi veetmas. Sai nalja, sai puhata ning nägime toreda kohaliku bussijuhi abiga palju saare erinevaid paiku. Siin on väike ülevaade ka teile.

Veel artikleid

0 kommentaari