Kinkstoni 17. sünnipäev

Kallid kliendid 17 aastat tagasi sai teoks üks unistus – luua firma, kes suudab klientidele pakkuda rohkem, kui ainult reklaamkinke. Meie eesmärk on olla kliendile sõber, jagada suurel hulgal häid ideid ja võimalusi, mille abiga saate väärtustada oma firmat, toetada sõnumit, mida soovite edastada oma töötajatele, partneritele ja klientidele. Me lubame, et sama kirglikult kui alustasime, […]

Kallid kliendid

17 aastat tagasi sai teoks üks unistus – luua firma, kes suudab klientidele pakkuda rohkem, kui ainult reklaamkinke.

Meie eesmärk on olla kliendile sõber, jagada suurel hulgal häid ideid ja võimalusi, mille abiga saate väärtustada oma firmat, toetada sõnumit, mida soovite edastada oma töötajatele, partneritele ja klientidele. Me lubame, et sama kirglikult kui alustasime, jätkame ka edaspidi. 

Et oma lubadust paremini teoks teha,  tulime teile lähemale  ja meie uus avar kontor, ladu ja ideedeküllane näidistesaal on nüüd kesklinnas aadressil Madara 29/2. Uue alguse puhul oleme värskendanud ka oma logo, et ikka edasi liikuda! 

Täna tahame öelda suur aitäh meie inimestele – töötajatele, klientidele ja koostööpartneritel, kelle toel oleme olemas olnud juba 17 aastat.

Palju õnne!

Veel artikleid

0 kommentaari